Language : English / Farsi / Arabic
    ۱۳۹۶ جمعه ۲۹ دي
اخبار
نصب و راه اندازی کارخانه آسفالت 120 تنی ابومرتضی حمید رکابی؛ رفاهیه ،عراق

 

نصب و راه اندازی کارخانه آسفالت 120تنی ابوعلی عزیزی؛ قلعه سوکر ، عراق

 

نصب کارخانه آسفالت 120 تنی تمام اتوماتیک شهرداری بندر لنگه

 

 
 

 آرشیو نظرخواهی   نتیجه نظرخواهی

درباره پارس بدیع

در راستای اعتلای شعار ( توسعه فناوری و شکوفائی استعدادها )و با انجام یکی از وظایف و رسالت های خویش ، همت را چنان پیشه کرده ایم تا سهم جزیی در تحقق این  امر مهم داشته و دیون این آب و خاک بر عهده خودمان را هر چند کوچک و ناچیز ادا نمائیم .
(پارس بدیع) در این راستا و با عنایت از درگاه ایزد منان؛ توانسته است با در اختیار داشتن افرادی با تجربه ، متخصص و از همه مهمتر؛ مشتری مداری که در طول بیش از 30سال سابقه در صنعت (گامهای مثبتی را در مسیر توسعه و نهادینه نمودن ضرورت رسیدن به خودکفائی) برداشته که به موجب این امر مهم توانائی های خود را در زمینه ساخت انواع کارخانه آسفالت  ، بچینگ پلانت  و ماشین آلات دیگر  ارائه نماید .در نتیجه : اینکه ( رضایت مندی مشتریان   پارس بدیع) از نحوه خدمت رسانی ،قیمت ، کیفیت خدمات  و محصولات و نیز برخورد پرسنل و مدیران شرکت با آنان ، یکی از( افتخارات) ماست و از این بابت به خود می بالیم .
توانمندیهای شرکت:
از توانمندیهای این شرکت میتوان به ( طراحی و تولید و ساخت انواع کارخانه آسفالت و بچینگ پلانت و غیره )  به شرح زیر  اشاره نمود.
محصولات تولید شده توسط این شرکت :
1- کارخانه آسفالت تمام اتوماتیک در ظرفیت  های 80  تا  160 تن در ساعت
2- بچینگ پلانت  تر و خشک تا ظرفیت 120متر مکعب
3- اویل هیتر (روغن داغ کن) در ظرفیت های گوناگون
4-فیلتر آبی (غبارگیر آبی)
5- فلاکس قیر در ظرفیت های گوناگون
6- پیش گرم کن های مازوت
7- بک فیلتر


تمام  (ماشین آلات تولید شده )این شرکت توسط (تکنسین های مجرب) در تمام نقاط ایران و کشورهای همجوار نصب و راه اندازی می شود . تولیدات این شرکت به مدت (یکسال گارانتی و 10) سال خدمات پس از فروش میباشد.
کلام آخر: دیگر نیازی نیست تا از بین( قیمت و کیفیت عملکرد) یکی را انتخاب نمائید. با محصولات (ماشین آلات ) پارس بدیع کلیه خواسته های شما : (چه در زمینه کیفیت و عملکرد بالا و  چه در زمینه قیمت ) برآورده خواهد شد.


اميد بر آن داريم تا با تلاش روز افزون گامی كوچك اما موثر در رشد و تعالی ايران عزيزمان برداريم .


با احترام: مدیریت شرکت
بختیاری